Nahif, başarılı ve her zaman güler yüzlü. Podyumların aranan yüzü Özge Ulusoy, her an dikkat çekici stiliyle gözleri üzerinde toplamayı başarıyor. Fiziğinin muhteşemliği sayesinde giydiği her şey ön plana çıkıyor ve adeta starlaşıyor. Kombininde mutlaka dikkat çekici bir parça kullanan Özge Ulusoy, genç ve enerjik stiliyle genç kızlara ilham vermeye devam ediyor. 

Favori Parçası: Topuklu Botlar

Fiziğinin güzelliği sayesinde oldukça şanslı olan Özge Ulusoy, tabiri caizse “Çuval giyse” yakışanlardan. Ancak bu stiline önem vermediği anlamına gelmiyor. İnstagram’ı detaylı incelendiğinde uğraşılmış, özenle seçilmiş ve her detayı düşünülmüş bir stile sahip olduğu anlaşılıyor. Ne giyse yakışanlardan olsa da moda dünyasında yakaladığı başarısının boşuna olmadığı ortada.

İnstagram’ında paylaştığı fotoğraflarla büyük beğeni toplayan Özge Ulusoy verdiği bir röportajda tarzının favori parçasının topuklu botlar olduğunu belirtmiş. Sosyal medyadaki takipçilerine önem veren ve konsept fotoğraflar paylaşan Özge Ulusoy’un Instagram’ına da bakıldığında topuklu botları le yakaladığı şıklık, gözler önüne seriliyor.

Tarzının ipuçları: Şık parçalar, detaylıca düşünülmüş kombinler ve çağın kadınlarına ilham veren bütünsellik

Farklı mekanlarda çekindiği fotoğraflarla stili hakkında ipuçları da veren Ulusoy’un şıklığını her an koruduğu gözleniyor. 

Şık, modern ve güzelliğini tamamlayan aksesuarlarla da kombinini tamamlamayı ihmal etmiyor. Moda dünyasını yakından takip eden bir stile sahip olduğu seçtiği star parçaların trend olmasından anlaşılıyor. 

Ancak genel hatlarıyla Özge Ulusoy’un kıyafet seçiminde zarifliğini her an ön planda tuttuğu bir gerçek. Ve kıyafetlerin üzerinde bu denli harika durmasının bir sebebi de bale geçmişi de olduğu söylenebilir. Balenin zerafeti adeta Özge Ulusoy’la bütünleşmiş. 

Sahip olduğu Avrupai yüz hatları sayesinde dünya kadınlarına hitap etmeyi başarıyor. Çağın kadınlarına ilham veren stiliyle Özge Ulusoy konuşulmaya devam edilecek gibi duruyor. 

Paylaş:

Kahveli Şekerli

administrator

Kahveli şekerli blog; şehrin gürültüsünden, trafiğin çilesinden ve modenliğin verdiği stresten biraz uzaklaşmak ve mis gibi dağ havası almak isteyenler için kurulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir